MŮŽEME OSLAVOVAŤ! Batohy BECKMANN vyhrali 1. miesto v teste IGR 2019 - Nemecký Inštitút Zdravie a Ergonómia

Prečítajte si čo o našich batohoch napísali nezávislí profesionáli:

Populárna nórsky výrobca batohov poteší nielen svojím dizajnom priateľským deťom, ale aj kvalitou. Teraz bola spoločnosť Beckmann of Norway ocenená ďalšie cenou a získala ocenenie Innovation Innovation Ergonomics 2019 od Institute for Health and Ergonomics e.V. v Nemecku (IGR - Nemecký Inštitút zdravie a ergonómia).

Nórska rodinná spoločnosť Beckmann sa už 73 rokov zaoberá výrobou kvalitných školských tašiek pre deti. Spoločnosť Beckmann sa vždy snaží nájsť tie správne materiály a optimalizovať funkčnosť i dizajn vhodný pre deti. Dôraz je kladený na ergonomické zásady, ktoré tiež presvedčili porotu Inštitútu zdravia a ergonómie a nakoniec viedli k tomu, že nórsky Beckmann dostal Inovačné cenu za ergonómiu 2019.

"V rôznych testoch sme testovali užívateľskú prívetivosť a dobrú ergonómiu schopnosti batohov Beckmann." Hovorí Christian Brunner, člen predstavenstva Inštitútu IGR pre zdravie a ergonómiu. "Testy jasne ukázali, že pri nosení batohu je záťaž rozložená rovnomerne na rôznych miestach. To chráni chrbát."

Ergonomické zásady ako základ perfektného batohu

Tri ergonomické zásady sú sloboda pohybu, prenos hmotnosti a prispôsobenie sa dieťaťu. Pásové popruhy poskytujú dobrú stabilitu a zároveň poskytujú voľnosť pohybu tým, že bráni batohu pri príliš veľkom pohybe. Vďaka hrudným popruhom sú paže voľné. Popruhy tiež zabraňujú skĺznutiu batohu z ramien. Batohy sú navrhnuté tak, aby znižovali záťaž na ramená a prenášali ich na boky. To tiež zabraňuje bolesti ramien a krku. Nakoniec možno batohy Beckmann individuálne prispôsobiť chrbtu dieťaťa vďaka zadnej tyči a popruhov na kontrolu zaťaženia, vďaka ktorým sa pohodlne nosí.

Pre zaistenie najlepšej kvality ponúka Beckmann tiež štvorročnú záruku na výrobky. S cieľom zabezpečiť ergonomické zásady a podporiť tak dobrodružný život školákov spolupracuje Beckmann tiež s profesionálmi. Doteraz bol Beckmann doporučený Nadáciou nemeckého detského reumatizmu a Kanadskú asociáciou chiropraktikov.

Batohy Beckmann