18. 05. 2016

Medzi školákov sa šíri nový trend - zdravé školské batohy Beckmann

To najdôležitejšie, na čo by mali rodičia pri výbere školskej tašky myslieť, je zdravie ich dieťaťa.
Že ste o nich ešte nepočuli? Ak patríte medzi rodičov, ktorí sa neuspokoja s priemerom a chcú pre svoje ratolesti to najlepšie, je ten správny čas vám batohy značky Beckmann predstaviť. Starostlivé mamy a otca batohy upútajú kvalitným prevedením a predovšetkým prvky, ktoré myslia na bezpečnosť a zdravie ich školákov, zatiaľ čo deti ocenia hravý a originálny dizajn.


Batohy vyvíja, navrhuje a vyrába nórska rodinná firma Beckmann, ktorá sa môže pýšiť už sedemdesiatročnou tradíciou. My sme značku objavili pomerne náhodou, ale presvedčila nás natoľko, že sme sa rozhodli s firmou Beckmann spolupracovať a batohy z Nórska dovážať. Akonáhle batohy po tejto dlhej ceste dorazí do Česka, teší sa na vás na stránkach zdravybatoh.cz, alebo si ich môžete prísť vyskúšať do rodinného zábavného centra Jojopark v Ostrave, odkiaľ si vaše spokojné dieťatko môže batôžtek hneď odniesť domov.

Kvalita, bezpečnosť a zdravie

Batohy sú vyrobené z vysoko odolných a impregnovaných materiálov, ktoré sú navyše veľmi nenáročné na údržbu. Ďalším dôležitým faktorom je bezpečnosť detí, preto nájdeme na všetkých stranách školskej tašky mnoho bezpečnostných, vysoko reflexných prvkov. Pre väčšiu viditeľnosť v tme a šere sú batohy vybavené diódovým blikacím světýlkem.A to najdôležitejšie, na čo by mali rodičia pri výbere školskej tašky myslieť, je zdravie ich dieťaťa. Zlá voľba batohu by neskôr mohla u dieťaťa spôsobiť vykrivenia chrbtice a bolesti chrbta. Týmto problémom sa dá ľahko predísť, a to práve zdravým batohom, ktorý je vyvíjaný a testovaný v spolupráci s fyzioterapeutmi a chiropraktikmi. Je ergonomicky vystužený - špeciálne tvarovanou hliníkovou lištou v chrbtovej časti batohu a prepracovaným odvetrávacím systémom. Nechýba ani špeciálny adduktorové systém (pritiahne obsah batohu k chrbtu), široké polstrované ramenné popruhy, výškovo nastaviteľný hrudný popruh a bedrový pás umožňujúci odľahčenie 50% záťaže. Jedným z ďalších veľkých plusov týchto školských tašiek je ten, že patrí medzi tie najľahšie. Ten pre prváčikov váži iba 890 gramov.

Funkčnosť a originálny dizajn

Vnútorné riešenie batohu je naozaj jednoduché. Prváčik nebude zmätený z veľkého množstva kapsičiek, ale naopak sa bude pekne orientovať vďaka jednej veľkej komore a menšie vrecku na chrbtovej časti batohu, kam si školák uloží všetky školské potreby. K úschove ostatných vecí poslúži vonkajšie vrecká - vrecko na prezúvky, bočné vrecko na nápoj a vrecko pre desiatový box. Vďaka originálnemu dizajnu bude váš malý školák určite stredom pozornosti. Batohy sa vyrába v niekoľkých rôznych vzoroch a farbách ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. A čo deti určite poteší, sú obrázkové vymeniteľné placky na suchý zips. K školským batohom pre prváčikov ponúkame s rovnakým vzorom aj peračník, desiatový box, fľaša a menšie batôžtek vhodný napríklad na telocvik alebo krúžky. Nemyslíme len na malých školákov, ale aj na tie väčšie - v ponuke tiež školské batohy pre 4. - 6. triedu.


Že vás toto všetko stále nepresvedčilo? Sme veľmi radi, že kvalitu batohov Beckmann môžeme doložiť úplným minimom reklamácií a veľkým množstvom kladných recenzií.

Celú kolekciu školských tašiek Beckmann 2017 môžete zakúpiť na www.zdravybatoh.cz

Vidieť a vyskúšať môžete:

Ostrava - Zábavné centrum Jojopark, ul. Výškovická 44, Ostrava
Praha - Nábytok Cílek OD Centrum, ul. Hlavní 2459/108, Praha 4 Spořilov
Brno - Nábytok Cílek, ul. Štefánikova 40, Brno 612 00