DOPRAVA ZADARMO

BECKMANN

Nórska kvalita

Batohy vo výpredaji sú 2. akosti a objavujú sa na nich drobné vady z výroby, ktoré však nebráni v bežnom užívaní. Na batohy sa nevzťahuje predĺžená záruka.
Školský batoh Maxi je pre vás tým pravým, pokiaľ hľadáte zdravý ergonomický batoh, ktorý pojme väčšie množstvo vecí. S objemom 28 litrov je najväčším školským batohom pre prváčikov z dielne BECKMANN. MAXI je ideálna pre vzrastovo väčšie deti.
Batoh má premyslenú ergonómiu, bedrový pás, ktorý znižuje záťaž na detský chrbát až o 50%. Je vyrobený z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou, má množstvo bezpečnostných reflexných prvkov a integrovanú reflexnú pláštenku. Vďaka patentovanému pripínaciemu systému môžete k batohu ešte pripojiť prídavný športový (predškolský) batoh. Predné vrecko je možné jednoducho obrátiť, a razom tak budete mať batoh bez obrázku - batoh 2v1.
Více >>

Objem

28 l

Vhodné pre výšku

122-150 cm

Pohlavie

pro holky

Výška

44cm

Věk

1. - 3. třída


110 € s DPH Skladem - posledný kus!

Doprava 99,-

Doprava ZADARMO od 84 €

Blesková expedice zásilky

Blesková expedícia zásielky

Overené spokojnými zákazníkmi

Beckmann

DETI HO MILUJÚ, RODIČIA MU DÔVERUJÚ

Olav Beckmann začal vyrábať batohy vo svojom obývacej izbe pred 75 rokmi. Kvalita a komfort pri nosení ale zostali prioritou po celú dobu. Dnes sa batohy BECKMANN predávajú v 25 krajinách po celom svete.

Zistiť viac o BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i české celebrity

Simona Krainová

Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová s Karlem Vágnerem si také vybrali fullset BECKMANN

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Iveta Lutovská Vitová
Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lejla Abassová