Ako vrátiť tovar?

Mrzí nás, že nastala situácia, kedy tovar nesplnil vaše požadavky a potrebujete ho vrátiť. Ak by ste chceli poradiť s výberom inej veľkosti či typu tašky, neváhajte nás kontaktovať.

Samozrejme sa budeme snažiť vyriešiť prípad čo najrýchlejšie k obojstrannej spokojnosti. K tomu nám pomáha vynikajúca služba Retina, ktorá zabraňuje tomu, aby ste museli vypĺňať zdĺhavé a nepríjemné reklamačné formuláre a protokoly.

AKO VRÁTIŤ TOVAR

Tu je súhrn toho, čo je potrebné urobiť v praxi :)

Prvým krokom je vyplniť email do poľa a potom vyplniť formulár. Vďaka službe Retina budete mať proces vrátenia pod kontrolou od začiatku do konca. A iste vás príjemne prekvapí rýchle a jednoduché vrátenie tovaru :)

Zvoľte prosím vhodné pole a vyplňte email, ktorý ste uviedli v objednávke. Pošleme Vám naň bližšie informácie.

                                                                                             Čo nasleduje ďalej?

 • Budete presmerovaný do aplikácie Retina, kde sa Vám zobrazí výber zo všetkých objednávok, ktoré ste u nás vykonali.
 • Vyberiete danú objednávku.
 • Aplikácia Retina Vám sama predvyplní väčšinu údajov a ponúkne produkty, z ktorých si vyberiete ten, ktorý si prajete vrátiť.
 • Nezabudnite prosím vyplniť číslo účtu, na ktorý Vám budeme zasielať peniaze späť.
 • Pri vrátení tovaru je nutné vrátiť aj obdržané darčeky za nákup.
 • Do Vami zvolenej pobočky Packety prosím doneste starostlivo zabalený tovar so sprievodným listom (prečo tovar vraciate a Vaše meno) a na krabicu nalepte spätný štítok, ktorý sa Vám vygeneruje v aplikácii Retina. Potom tento balík odovzdajte obsluhe.
 • Balík prosím označte číslom prípadu v systéme Retina.
 • Po prijatí tovaru k nám Vás budeme informovať a suma bude zaslaná najneskôr do 14 dní.

   

  Vďaka službe Retina sme schopní vyriešiť Vaše vrátenie skutočne rýchlo a bezproblémovo. Veríme, že aj pre Vás bude využitie aplikácie Retina príjemným bonusom, ktorý náš obchod ponúka nadštandardne.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktuje na e-mailu info@zdravybatoh.cz alebo počas pracovnej doby na telefónnom čísle 603 593 006.